FixxPet sadece bakım hizmetleri sunmakta ve sağlık hizmetimiz bulunmamaktadır.

Kedi traşları için iki kişilik ekibimiz ile adresinize geliyoruz .Herhangi bir ilaç uygulaması yapmadan Yardımcı ekip arkadaşımız kedinizi tutarken diğer ekip arkadaşımız traş işlemini gerçekleştirmektedir.Bu şekilde kedi traşlarının %90 ‘ı başarı ile tamamlanmaktadır.%10’luk oranda ise kediler işlem esnasında yüksek oranda tepki vererek kendisini ve bizleri teklikeli duruma sokabilmektedir . Böyle bir durum gerçekleştiğinde işleme devam edilmez ve işlemin devamı için Veteriner hekiminize yönlendirilirsiniz.

Kediler mekan değişikliği ,yüksek ses, yabancı insanlar ile temas durumunda çabuk strese girerler. Traş esnasında da yaşarlar ve banyo+kurutma işlemi stres oranını en üst seviyeye taşır. Bununla birlikte kediler kendilerini temizlerler ve normal şartlarda yıkanmaya ihtiyaç duymazlar .Bu yüzden kedinizin minumum stres ile işlemi tamamlaması için yıkanmasını önermiyoruz. Özel talebiniz doğrultusunda yıkama işlemini yapıyoruz ancak kedilerde banyo hizmeti ekstra ücrete tabidir.

Gün içerisinde hizmet alabilme ihtimaliniz oldukça düşüktür . Yaklaşık randevularımız 4-5 gün öncesinden belirlenmiş oluyor ve gün içerisinde aradığınızda hizmet alabilmeniz için o gün adresinize yakın bir rotasyonumuzun olması ve randevu saati boşluğu olması gerekmektedir.Bu yüzden hizmet almak istediğiniz tarihten 4-5 gün önce randevu olurşturmanızı tavsiye ederiz.

Nisan-Eylül ayları arasında hizmet almak istediğiniz günden yaklaşık 1 hafta önce ,Eylül-Nisan ayları arasında yaklaşık 2-3 gün önceden web sitemizden randevu formu oluşturabilir yada 05075587181 numaralı telefonumuzdan randevu alabilirsiniz.

-Aracımız tam donanıma sahiptir.

-Traş ve Banyo ekipmanları

-Sıcak su temini için termosifon

-Evcil hayvan kurutma makinası

-Alet ve ekipman dezenfeksiyon ürünleri

-Gerekli zapt-ı rapt ekipmanları

-Temiz ve pis su tankları.

-Aracımızda yapılan tüm işlemlerin kaydı için kamera sistemi.

Biz Kimiz ?

Pet kuaför ekibimiz ile gezici, tam donanımlı ve püf noktasına kadar sterilliğe önem verilerek hazırlanmış pet kuaför aracımız ile adresinizde güvenle tıraş ve bakım hizmeti sunmaktayız.

Randevunuz Alın

 • Haftanın 7 günü 09:00 - 17:00 saatleri arası randevulu sistem ile hizmetinizdeyiz.

Neler Yapıyoruz?

 • Makina Traşı
  Makas Traşı
  Banyo
  Tarama
  Rütuş
  Tırnak Kesimi
  Göz - Kulak Temizliği
  Anal Kese Temizliği

Bize Ulaşın

Topağacı Mh. Ezber Cad. Nuray Sk. No:16-2 Ümraniye / İstanbul
09:00 - 17:00
0 (507) 558 71 81