Pet Kuaför

Evcil dostlarınızın kapınızın önünde Gezici Pet Kuaförü  olarak tasarlanmış olan aracımızın içerisinde traş,banyo,tarama ve rutuş,tırnak kesimi,göz- kulak temizliği ve anal kese temizliğini yapıyoruz.

*Makina Traşı; 3mm 6mm ve 9 mm olmak üzere üç farklı uzunlukta makina kesimi yapmaktayız.

*Makas Traşı; Her müşterimizin estetik zevkine göre internet üzerinden seçilmiş olan tüm makas kesimlerini  talebiniz doğrultusunda yapmaktayız.(Makas traşı için kedi/köpeğinizin tüylerinin işlem için uygun olması gerekmektedir.)

*Traş hizmetinden sonra köpeğinizin banyosu standart olarak yapılmaktadır ve traş ücretinin içerisine dahildir.Kedilerde traş sonrası standart olarak banyo yapılmaz.

*Banyo; Evcil dostunuzu aracımızın içerisinde sıcak su ve dermatolojik veteriner şampuanı Dermovet kullanarak uygun  şekilde yıkandıktan sonra evcil hayvan kurutma makinamız ile tamamen kurulamasını yapıyoruz ve son olarak tarıyoruz.

*Rutuş; Kedi veya köpeğinizin Göz ve kulak çevresi , genital bölgeleri , pati altları makas ile temizlenir

*Tarama ; Periyodik olarak yada istenize bağlı şekilde kedi veya köpeğinizin vücudundaki ölü tüzylerden arındırılması için profesyonel  tarama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

*Tırnak kesimi; ve Göz -Kulak temizliği; Traş ve Banyo hizmetimiz ile birlikte kedi/köpeğinizin tırnak kesimini ve göz- kulak temizliğini yapıyoruz.(Sadece tırnak kesimi ve göz-kulak temizliği için hizmet vermemekteyiz.)

*Anal kese temizliği ; Traş ve Banyo hizmetimiz ile birlikte köpeğinizin anal kese kontrolünü ve temizliğini yapıyoruz.(Sadece anal kese temizliği için hizmet vermemekteyiz.)

Biz Kimiz ?

Pet kuaför ekibimiz ile gezici, tam donanımlı ve püf noktasına kadar sterilliğe önem verilerek hazırlanmış pet kuaför aracımız ile adresinizde güvenle tıraş ve bakım hizmeti sunmaktayız.

Randevunuz Alın

 • Haftanın 7 günü 09:00 - 17:00 saatleri arası randevulu sistem ile hizmetinizdeyiz.

Neler Yapıyoruz?

 • Makina Traşı
  Makas Traşı
  Banyo
  Tarama
  Rütuş
  Tırnak Kesimi
  Göz - Kulak Temizliği
  Anal Kese Temizliği

Bize Ulaşın

Topağacı Mh. Ezber Cad. Nuray Sk. No:16-2 Ümraniye / İstanbul
09:00 - 17:00
0 (507) 558 71 81